Kullanıcılara Dünyanın Lider Su Arıtma Ana Aksesuarlarını Sunmak

Ana sayfa

Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd.

Sertifika
iyi kalite Su Filtrasyon Borusu satış için
iyi kalite Su Filtrasyon Borusu satış için
Ben sohbet şimdi

Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd. Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd. Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd. Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd. Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : TS
No. Çalışanları : 300~400
Yıllık satış : 1300000-3000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 70% - 80%
2006 yılında kurulan Shen Zhen Taoshi Su Arıtma Cihazları Teknoloji Geliştirme Co, LTD, Çin'deki On Top Su Filtresi Aksesuar Tedarikçilerinden biridir.

Shenzhen bulunan firmamız, rahat ulaşım erişimi zevk profesyonel bir yüksek teknoloji kuruluştur.

Teknolojik olarak gelişmiş su arıtma aksesuarları üretmeye kendimizi adadık. Sektördeki lider operatör ve üreticilerle ortaklık yaptık. Ayrıca, FILMTEC tarafından Çin'deki ana distribütörü olma yetkisine sahibiz.

Odak noktamız araştırma ve geliştirmeye, müşterilerimize en kaliteli ve yenilikçi ürünleri sunmamızı sağlamaktır. Ek olarak, ürünlerimizin güvenilirliğini sağlamak için sıkı kalite kontrol önlemleri kullanıyoruz.

Sağlam işletme kredisi, mükemmel satış sonrası hizmetler ve modern üretim tesisleriyle, dünya genelindeki müşterilerimiz arasında mükemmel bir ün kazandık.

Gelişmeyi vurgular ve her yıl pazarlara yeni ürünler sunarız. Ürünlerimiz, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Güney Asya, Afrika, Amerika, Euro, vb. Gibi yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda satılmaktadır.

Ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirilmektedir. "Üstün Kalite, Hizmet üstünlüğü, Önce itibar" yönetim ilkesini benimsiyoruz ve başarı ile tüm müşterilerimizle içtenlikle yaratıp paylaşacağız. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmenizi ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz!

İletişim bilgileri
Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Cindy

Tel: 18038178527

Faks: 86-0755-2968-7211

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)